Автор Тема: Apie gimnastiką  (Прочитано 183 раз)

Татьяна Стрелкове

  • Ведущая группы
  • Новичок
  • ***
  • Сообщений: 8
  • сказали спасибо: 0
    • Просмотр профиля
Apie gimnastiką
« : 10 Май 2017, 08:26:07 »
Moterų gimnastika „Žvaigždės Gimimas“ – psichofizinė praktika, suteikianti reikalingą moteriai kūno ir sielos pakrovimą. Deja, šiuolaikiniame pasaulyje moterys atkartoja vyrus, prieštarauja savo prigimties dėsniui. Tai veda prie problemų ir ligų. Todėl šiandien, labiau nei bet kada, moterims reikia paprastos ir veiksmingos praktikos, atsižvelgiant į moters paskirtį, jos savybes ir poreikius.
Pratimai iš pirmo žvilgsnio nesudėtingi, bet labai efektyvūs. Jie fiziologiškai ypač tinka moterims – čia maksimaliai atsižvelgiama į moteriško organizmo poreikius. Pratimų metu stimuliuojamos hormoninės liaukos, limfotaka, stimuliuojamas vidinių raumenų ir organų darbas, pagerinama kraujotaka, masažuojami stuburas ir sąnariai. Svarbiausia tai, kad pratimų dėka išsilygina hormoninis fonas. Be to, pagerinamos organizmo imuninės jėgos, kūnas tampa atsipalaidavusiu, bet tuo pačiu įgyja tonusą. Atsiranda lankstumas, sustiprinama nervų sistema, pagerinama laikysena.
Gimnastika ,,Žvaigždės gimimas" yra asmeninė, privačiai namų aplinkai skirta praktika ir praktikuoti ją geriausia namie, vienai, ir tai užtruks apie 15 minučių per dieną . Gimnastikoje iš viso yra 27 pratimai, kurie skirstomi į 3 grupes: viršutinio, vidurinio ir apatinio pasaulių pratimai. Jūs galite išmokti šią praktiką patys. Oficialioje svetainėje http://gimnastika-zvezda.com/ jūs rasite visų pratimų aprašymą su nuotraukomis, galėsite perskaityti atsiliepimus. Visa informacija yra laisvai prieinama. Gimnastika tinka praktiškai visoms moterims, bet kurio amžiaus, sveikatos būklės, fizinių sugebėjimų lygio.