Мы на других ресурсах:
Вконтакте
Facebook
instagram
Telegram
Сайт

Автор Тема: Atsiliepimai  (Прочитано 3397 раз)

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Atsiliepimai
« : 10 Май 2017, 08:16:55 »
Gimnastika ir svoris.
Užsiminėjau 3 mėnesius (galima sakyti, kad 4, bet pirmą mėnesį daugiau skaičiau, dariau pratimus porą kartų per savaitę vaizdo įrašu pagalba - mokinausi). Svoris buvo 98kg ,ūgis 167cm. Buvo sunku vaikščioti. Skaudėjo nugarą, kaklą ir kojas. Todėl pradėjau ieškoti gimnastikos, tam, kad kažkaip palaikyčiau save. Ieškojau kažko greito, nes 6 mėn. duktė reikalavo daug laiko, ir skirti gimnastikai visą valandą nebuvo galimybės. Per pirmą porą savaičių visi skausmai dingo. Svoris šiek tiek sumažėjo 1,5-2 kg. O šiandien atsistojau ant svarstyklių, ir jos mano laimei parodė 90.1kg. Dariau gimnastiką, valgio neribojau, o aš mėgstu saldumynus pagamintus savo rankomis))) Svoris dingo nepastebimai be jokio darbo šia kryptimi. Ir ant svarstyklių dabar aš atsistoju retai ir tai, ką jos rodo, man dabar yra nepagrindinis dalykas. Svarbiausia yra tai, kad, kaip daugelis rašė, pasikeitė laikysena, kūno proporcijos ir figūra atrodo visai kitaip. Dabar aš myliu savo kūną, ir jis atsako man tuo pačiu))) Tikiuosi, kad ir ateityje mano kūnas keisis link idealaus svorio ir proporcijų. Ir pasiekti savo tikslą man padės gimnastika ,,Žvaigždės gimimas''.

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #1 : 10 Май 2017, 08:17:58 »
. Kai išgirdau apie gimnastiką, pagalvojau, na jau čia tai ne man, bus per sunku. Todėl vis atidėliojau ir nesiryžau pradėti gal kokį mėnesį. Pradėjau daryti nuo pagrindinių viršutinio, vidurinio ir apatinio pasaulio pagrindinių pozicijų, o jau po išdrįsau daryti ir kitus pratimus. Mano didžiai nuostabai, jie pasirodė visai nesudėtingi, užėmė tikrai nedaug laiko. Labai patiko, kad galima ir reikia ją daryti namie. Tai nereikėjo keisti įprastos dienotvarkės, 10-15 min sau atrasdavau visada. Didžiai mano nuostabai, aš vis pagalvodavau, kad noriu ją daryti ir kad man tai tikrai patinka. Pasidariau labai energinga, norėjau imtis naujų veiklų, atsirado vis daugiau minčių apie tai, kad reikia keisti gyvenimą, nes kokia buvau, toliau būti nenorėjau, atsirado pasitikėjimas savimi ir gyvenimu. Man tai labai svarbu.
Dėl sveikatos pokyčių girdėjau ir skaičiau labai daug atsiliepimų iš moterų, kurios daro gimnastiką. Džiaugiuosi ir aš, kad gripas mane aplenkė, nors darbe daug bendradarbių sirgo, kad pamiršau skausmą sanarių, kurį jausdavau kiekvieną kartą besikeičiant orams. Beje sumažėjo ir nugaros skausmas, labai tikiu, kad greitai ir apie jį pamiršiu.Tikrai jaučiuosi energinga, pakylėta, geros nuotaikos ir sveika!


Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #2 : 10 Май 2017, 08:18:53 »
Gimnastika “Žvaigždės Gimimas” ir moterų krūtys.
Kuomet aš skaitydavau kitų moterų atsiliepimus apie krūtis, galvodavau, kad tai tikrai ne mano atvejis. Man netilpdavo galvoje, kaip suglebusios krūtys taip stebuklingai staiga tapdavo gražios. Na, gal pas kitas moteris ne tokia bloga situacija buvo. Savo krūtims tokio rezultato aš net nesitikėjau. Paprasčiausiai priėmiau viską kaip yra. Po žindymo pas mane krūtys suglebo ir deformavosi speneliai. Viskas pasidarė tiesiog labai negražu ir net nežinau kaip tai aprašyti. Ir vat vakar, kai aš prausiausi duše, atkreipiau dėmesį į savo krūtis. Žiuriu ir netikiu savo akimis - deformacija dingusi, krūtys pasidariusios tikrai apvalesnės ir speneliai tapę lygus ir gražūs. Neseniai buvo mėnesinės. Prieš joms prasidedant krūtys padidėjo, aš net pagalvojau, kad aš esu nėščia, bet nesu. Po mėnesinių krūtų “patinimas” praėjo, bet speneliai išliko gražūs ir krūtys liko suapvalėjusios. Žinoma, jos nepasikeitė per vieną naktį, tiesiog aš to nepastebėjau. Taigi, krūtys gražios tapo Gimnastikos “Žvaigždes Gimimo” dėka, ir kaip pasirodo, tai buvo ir mano atvejis.


Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #3 : 10 Май 2017, 08:19:38 »
Sveiki! Antra diena: padariau pratimus vėlai vakare, po psichologiškai ir fiziškai labai sunkios dienos. Nuotaikos nebuvo visai, tik galvoje nervingos mintys. Bet kai ji atsistojau į bazinį vidurinio pasaulio pratimą staiga supratau, kad nurimstu, paskui jaučiu viduje tuštumą ir lengvumą. Taigi su to "oro kamuolio" jausmu ir nuėjau miegoti. Beje užmigau iš karto. Dėkoju


Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #4 : 10 Май 2017, 08:20:38 »
Gimnastika ir pėdos.
O pas mane džiaugsmas, plokščiapėdystė visiškai išnyko! Vakar vaikščiojau daugiau nei dvi valandas, anksčiau man tai buvo kankinimas ( plokščiapėdystė buvo nuo pat vaikystės). Pasižiūrėjau į pėdos įspaudą, patikrinau internete, tai normalios pėdos įspaudas, normalios pėdos!


Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #5 : 05 Сентябрь 2017, 07:45:00 »
Mano nuomonė apie „Žvaigždės gimimo“ gimnastiką.
Įsivaizduokite vandentiekio sistemą, kuri yra blogoje būsenoje – vienas vamzdis užspaustas, kitas užkimštas, kažkuris vamzdis persisukęs, kažkuris kiauras. Kyla klausimas – apie kokį kokybišką tokio vandentiekio eksploataciją galima kalbėti? Ar pavyks prisipilti iš krano vandens? Koks tai bus kiekis ir kiek tai užtruks laiko?
Ši alegorija labai tiksliai aprašo šiuolaikinę mūsų kūno būseną. Su laiku mūsų kūnas virsta į aukščiau aprašytą defektinę vandentiekio sistemą. Pasižiūrėkime į šią liūdną situaciją iš skirtingų pusių. Viena pusė tai mūsų kūnas t.y. fizika, kita energija. Kas svarbiausia ir manau, kad Jums tai ne paslaptys, fizika ir energija yra glaudžiai surištos tarpusavyje ir priklauso viena nuo kitos. Jeigu kūno „karkasas“ (stuburas) yra deformuotas, tai organai kurie randasi jame, bus užspausti ir/arba ne savo vietose. Apie koki organų funkcionalumą galima kalbėti? Kiek ir kokią energijos kokybę gali generuoti toks kūnas? Štai ir atsiranda pastovus nuovargis, nepasitenkinimas gyvenimu, apatija ir blogiausiu atveju depresija.
Mano pažintis su „Žvaigždes gimimo“ gimnastika ne tokia ilga – tik du mėnesiai. Tačiau be abejones galiu pasakyti, kad skirtumas juntamas. Žiūrint iš pirmo žvilgsnio, pratimai atrodo labai paprastai. Tačiau šis žvilgsnis apgaulingas. Kada pradėjau daryti pratimus, suvokiau ant kiek mano kūnas nukrypęs nuo tobulumo. Tai kaip gražiai ir grakščiai savo video pratimus daro Maša, man jie išeina kreivai ir su dideliu sunkumu. Prisimenu kūno pojūčius, Mašos video žiūrėjimo metu, nuo tam tikrų pratimų (Н5, С2, С3). Mano kūnas kaifavo ir džiaugsmingai klykė – „ir aš taip noriu, taip - taip, būtent taip!”. Kada padariau šiuos pratimus, būtent jie buvo mano kūnui sunkiausi. Po jų iškarto atsirado stipriausias “išmėtimas”. Darau išvadą, kaip stipriai mano kūnas jautė poreikį šiose pratimuose.
Taip merginos, aš darau „Žvaigždės gimimo“ gimnastiką ir mano kūnas man dėkingas. Nustojau jausti nuovargį, nors iki gimnastikos nedirbau jau keletą mėnesių. Atsiranda įkvėpimas gyvenimui.
Labai svarbu pažymėti, kad „Žvaigždės gimimo“ gimnastika sukurta moteriškam kūnui. Mano kūnas moteriškėja. Kitaip sakant, iš mano gelmių atsiranda moteriškumo pojūtis. Mano moteriškumą pradėjo jausti pasaulis – vyrai tapo apdairesni, dažnai atidaro durys ir praleidžia į priekį. Atsirado įspūdis, kad vyrams jauku šalę manęs ir man šalę jų:} Aš nustojau su jais konkuruoti ir pradėjau virsti moterim. Ką ten kalbėti apie vyrus, netgi moterys pastebi mano moteriškumą :D
„Žvaigždės gimimo“ gimnastika tapo mano jėgos instrumentu. Mano kūnui – derinimo ir tobulinimo instrumentu. Mano kūnas kaifuoja, aš džiaugiuos ir gyvenimas vėl įkvėpia, kaip vaikystėje ^_^

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #6 : 29 Сентябрь 2017, 20:23:09 »
 Ar gi tai ne stebuklas?)
Jaunystėje visada turėjau problemų su veido odą. Problemos prasidėjo, kai atėjo pereinamasis amžiaus metas. Ir ko tik ne buvo išbandyta! Tie kas susidūrė su panašia problema mane supras.
Ir kosmetologai, ir dermatologai, ko tik ne buvo. Ir homeopatija, ir kažkokie losjonai – tepalai pagal užsakymą iš vaistinių, ir daug dar visko. Savaime suprantama, kad ir skrabai – kaukės, ir panašiai. Ir elektrokoguliacijos procedūros kosmetologo kabinete. Žodžiu, daug visko. Pinigų, laiko, nusivylimų. Dietos, kompleksai ir kitka. Nors iš kitos pusės, šioje situacijoje matau du pliusus: aš išmokau neblogai orientuotis kosmetikoje ir puikiai daryti bet kokį makiažą. Žinau viską apie maskuojančius kremus, apie naujausias teksturas.

Gimnastiką darau penkis mėnesius. Būna visaip. Keturis kartus į savaitę tai tikrai, o kartais ir visus septinis, ir po 15 pratimų per kartą. Taip kaip prašo kūnas. Klausau kūną. Ir štai kas prasidėjo.
Prieš trys mėnesius aš rimtai perdirbinėjau viską kas buvo surišta su oda, jeigu vadovautis psichosomatika; iš to kas pas tą pačią Liz Burbo parašyta (čia kažkas iš mergaičių apie tai rašė). Iš mano asmeninės traumuotos patirties jaunystėje ir ne tik. Aš dirbu per „skeipingą“, tai tokia psichologinė Dmitrijaus Bogdanovo sistema. Žodžiu, perdirbau, daug ko išrašiau ir užmiršau.

Beveik du mėnesius atgal, kaip tik per pati rugpjūčio karštį, kada pas mus atėjo pagaliau vasara, mano kūnas tarė, kad jam reikalingas vanduo. Vat reikalingas ir daryk ką nori. Ir aš netgi programėlę telefone užinstaliavau, kuri primena ir skaičiuoja bet kokį skystį, kuris buvo išgertas dienos bėgyje. Ir aš pati iki šiol esu labai nustebinta, kad realiai išgeriu tokį kiekį skysčio (ten dar vertinamas svoris – ūgis ir aktyvumas). Reguliariai užpildau ir išgeriu. Jau kaip du mėnesius taip.
Ir praeitų kritinių dienų metu aš labai sunerimau: nu kaip gi taip? Vat gi, jau čia pat, o su veidu viskas taip lyg pirmos dienos po mėnesinių.
Dėka perdirbimų ir nerealių priežiūros pastangų (labiausiai padėjo mano sukurtos kaukės iš molio su eteriniais aliejais, nes ir aromalogiją teko išstudijuoti) turėjau šiokį – tokį pastovų rezultatą: veidas be uždegimo 5 dienos po mėnesinių, o toliau viskas iš naujo.
O čia 2 dienos iki mėnesinių – ir nieko! Be to oda tapo tampresnė, raukšlės mažiau pastebimos. Bet aš rūpinuosi oda, tai tiesa. Kaukės 3-5 kartus į savaitę, serumai, pilingai ir t. t. Aš jau pripratau taip, ir aš nuo to kaifuoju.

Ir čia netikėtai tapo pastebimas toks ryškus  efektas! Ir randai nuo praeitų uždegimų kažkaip staiga dingo. Atsirado jaunų vaikinų dėmėsis . Vat netgi pastebimai matosi kaip gatvėje sudomintai jie žiūri, ir retkarčiais prieina susipažinti, o aš pernelyg ir nepasidažiusi – tai man stebuklas .

Na ir štai jau antras ciklas, kada veidas idealus, o mėnesinės (pasirodo!) jau už 3 dienų   ))) Dabar tai atsegti galiu tik dėka kalendoriaus – organizmas ne signalizuoja. Nei skausmu pilvo apačioje, nei odos būkle ir mėlynėmis po akimis, nei krūtinės brinkimu. Tiesiog atėjo mėnesinės ir viskas.

Aš sau darau išvadą, kad toks odos būklės pokyčio rezultatas – tai, be abejonės, gimnastika kartu su kitomis priemonėmis. Nebūtų gimnastikos mano gyvenime, nebūčiau nusprendusi perdirbti odos būklės temą. Ir ne pradėčiau gėriau klausyti savo kūną ir padėti jam vandeniu išplauti viską iš manęs. Visus šlakus ir toksinus. Iki šiol netikiu, kada žiūriu į veidrodį! Ant tiek nuostabu, kad panašų į stebuklą!
Esu nuoširdžiai dėkinga Mašai, kad mano gyvenime atsirado gimnastika 

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #7 : 25 Октябрь 2017, 08:03:33 »
Mano kojos.
 
Paauglystėje kartais avėdavau mažesnius batus, skaudėjo man pirštų sąnariai. Kulniukų diena buvo kankinimas. Kauliukai po nykščiu buvo pas mano mamą ir pas mano močiutę, ir pas mane ryškėjo. Aš žinojau, kad man gresia operacija.
Pradedant daryti gimnastiką, pastebėjau didelį palengvėjimą mano pėduose. Laikui bėgant pradėjau stebėti kad kauliukai mažėja. Nuotraukoje tai yra mažas kampas, bet tai kaulai! Ne raumenų, bet kaulų pokyčiai - ne pats maloniausias jausmas, skauda pirštų sąnariai, pėdos. Ypač skausmingas kulno kaulas. Aš masažuoju probleminę sritį, kartais naudoju specialų pleistrą. Šie pasikeitimai - skausminga  kraujotaka ir apskritai energija į probleminės vietos.
Per pastaruosius metus pėdos forma pasikeitė tiek, kad batai iš praėjusio sezono atrodo svetimi.
Galiu avėti batus su kulniuku - nors kam? ...
Taigi, išskyrus "Žvaigždžių gimimo" gimnastiką, aš neužsiiminėju jokiomis fizinėms praktikoms, o rezultatas matomas rentgeno nuotraukose.
Natalija, 47 metų

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #8 : 09 Февраль 2018, 22:05:53 »
Tadaaam!!!  :)  Atsiliepimas apie "Žvaigždės gimimo" gimnastiką. Agnieška, praktikouja 7 mėnesius




Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #9 : 14 Март 2018, 08:38:37 »
Atsiliepimas apie gimnastiką (iš atsiliepimų archyvo)
Aš manau, kad praktikuojant vienas iš pagrindinių gimnastikos rezultatų + dienoraštis: Aš matau savo gyvenimą. Aš matau, kas man kelia nerimą, kas mane džiugina. Kai darau gimnastiką, tai suteikia man jėgų žiūrėti ir judėti į priekį. Kai aš užsirašau - pažymiu sau. Ir dauguma įrašytų dalyku, tarsi atsinaujina ir nustoja rūpėti.

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #10 : 20 Март 2018, 00:59:21 »
Atsiliepimas ape Gimnastika “Zvaigzdes gimimas”:

Zvaigzdes gimnastika praktikuoju apie 6 menesius, ir ji nenustoja mane stebinti, tuo labiau as ja miegaujuosi ir atrandu vis is naujo, ir ji man neatsibosta. Gimnastika patrauke savo paprastumu, taip ir norejosi kasdien ja praktikuoti, tiesiog nepaaiskinamas troskulys tos energijos kuria ji duoda. Vien atsistojus i bazines padietis uzlieja energijos lavina, patenki i meditacine busena, atpalaiduoji pilva ir atrodo viskas atsipalaiduoja, minciu nebelieka ir tik norisi maudytis siose bangose.
Kas liecia fizinio kuno pasikeitimus, tai pradejo tiesintis stuburas, nors anksciau as nesuprasdavau, o gal tiesiog nezinojau koks moters stuburas turetu buti, visada buvo svarbu pasliept pilvuka, todel peciai ir uzpakaliukas buvo kazkur ir tas vaizdas veidrodyje manes tikrai netenkindavo, bet nesuprasdavau kas yra blogai, vis galvodavau, kad jeigu numesiu pora kg tada bus gerai. Dabar kai esu tiesesne, kai peciai stojasi i savo vieta, man taip patinka tas vaizdas veidrodyje, ypac kai bunu nuoga, man atrodo as niekada neturejau tokio grazaus kuno, nors ir pilvukas yra ir jis man grazus, tiesiog pamilau save ir savo kuna, ir nesuprantu kodel as jo taip nemylejau anksciau. Dabar man norisi ir su vyru paflirtuoti ir atviresnius drabuzius uzsidet. Pilvo paleidimas tikra palaima, tiesiog paleidi pilva - ir leidi sau gyventi, ikviepi kitokio oro, nesinori nieko kontroliuoti, o tik buti tame atsipalaidavime; negaliu atsidziaugti siuo nauju iprociu.
O kas liecia mentalinius pasikeitimus, tai galeciau labai daug rasyti, bet niekam tiek nebutu idomu, tai trumpai butu taip: “as” dabar ir “as” pries gimnastika du skirtingi zmones, ivyko tiesiog samoningumo suolis, labiau myliu ir priimu save, taip pat aplinkinius ir aplinkybes kurias man siuncia visata, leidziu sau (ir kitiems) buti, be jokiu pasiekimu ir laimejimu. Maziau minciu monologo galvoje, labiau rupi kaip jauciuosi viduje, nei ka galvoju, kartais atrodo, kad visai nera minciu, bet yra ju teisingu, yra ideju. Taip pat nebera prievartos ir melo sau.
Manau per gimnastika, su gimnastika atrandu savo kelia. Idomu kuo ji mane dar nustebins…

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #11 : 21 Март 2018, 08:19:31 »
Paskutiniu metu nutraukose pastebėjau, kad mano nugara išsitiesina :o Anksčiau, pozuodama išsitiesdavau, tačiau nuotraukose matidavau save susikuprinusia, lyg ir nebuvo jokių pastangų išsitiesti :'( O dabar žiūriu į savę ir atsidžaugti negaliu ;D
O dar pamačiau, kad mano figūra tapo labiau moteriškesnė. Ir tai mane laaaabai džiūgina ;D

Tatiana Strelkove

  • Ведущая группы
  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 150
  • сказали спасибо: 5
    • Просмотр профиля
Re: Atsiliepimai
« Ответ #12 : 21 Март 2018, 08:20:39 »
Atsiliepimas apie gimnastiką (iš atsiliepimų archyvo)
Maždaug prieš metus po mano keliu išlindo venos, vėliau visos kojos ir sėdmenys pasidengė dėmėmis kurios buvo panašios į mėlynes. Kojos po darbo dienos taip pavargdavo, kad aš juos užkeldavau ant sienos. Be specialiu balzamu vakare buvo neįmanoma miegoti, aš nusipirkau net specialios suspaudimo gumos, kad vakare būtų lengviau. Visos draugės, pamačius mano dėmes nustebdavo ir skubiai siųsdavo mane pas gydytojus. Esu paniškai bijanti gydytojų ir einu pas juos tik labai ypatingu atveju. Niekur ne ėjau. Na ką gi-šiuo metu jau neturiu dėmių. Gimnastika užsiimu 8 mėnesius, ir sąžiningai -daugiau nieko nedariau. Buvau nustebusi, kai mano vyras pirmą kartą pasakė, kad jau mažiau dėmių, o vėliau - kad jų visai nėra. Draugės dar labiau nustebo. Jie manęs paklausė ką dariau, bet aš juokiausi ir sakiau, kad aš tikėjau kad jos praeis savaime.